PROGRAM

 

Sobota 8.8. – kritérium, preteky pre deti OPEN     >>nedeľa>> 

8:00   -   9:30                          registrácia deti OPEN - v Kultúrnom dome

9:00   -   10:30                        registrácia Slovenský Pohár (platná licencia na 2019) - v kancelárií pretekov - Mestský úrad Tlmače

10:45  -   11:15                       porada vedúcich družstiev SP

10:00                                     prvý štart deti OPEN   

                                             - postupne  kategórie Baby, Mikro, Mili, Mini, Žiaci1 / Žiaci2  - trate, propozície

                                              Vyhodnotenie detských kategórií po spracovaní výsledkov kategórie mini

12:00                                      Slovenský pohár, kritérum

                                              - postupne mladší žiaci, žiačky, starší žiaci, kadetky, juniorky, ženy, kadeti - trať, propozície

                                              Vyhodnotenie mládežníckych kategórií a kategórie ženy po spracovaní výsledkov kategórie kadetov

15:00                                      Slovenský pohár, kritérum

                                              - juniori, muži

                                              Vyhodnotenie kategórií juniori a muži po spracovaní výsledkov kategórie mužo

 

Nedeľa 9.8. – SP preteky na ceste, hobby jazda - Energia na bicykli     >>sobota>>

7:30 – 8:00                             registrácia Slovenský pohár - trate, propozície

8:30 do 10:00                         registrácia Hobby jazda v Kultúrnom dome - trať, propozície

8:10 - 8:50                              porada vedúcich tímov, rozdeľovanie vysielačiek, štartových listín, značenie vozidiel

9:00 - 9:15                              podpisovanie štartových listín - kategórie: mladší žiaci, žiačky, starší žiaci, kadetky, kadeti, juniorky, ženy

    Štart SP    9:30                  kadeti, juniorky, ženy 

                     9:40                  starší žiaci, kadetky 

                     9:50                  mladší žiaci, žiačky

10:45                                     Hobby jazda - Energia na bicykli

                                             Vyhodnotenie mládežníckych kategórií bude po spracovaní výsledkov poslednej kategórie.

                                             Vyhodnotenie hobby jazdy bude v ENERGOLANDE po dojazde všetkých účastníkov.

11:45 - 12:15                           podpisovanie štartových listín - kategórie: juniori, muži U23, muži elite

     Štart SP    12:30               juniori, muži

                                            Vyhodnotenie bude po spracovaní výsledkov.

alpinaBerbBWrmBNynaB

Save

Save

Save